Znáte už algicid?

Jistě to také znáte. Jakmile se začne zvyšovat venkovní teplota nad průměr, či naší republiku potrápí dokonce tropické teploty, váš.

Jistě to také znáte. Jakmile se začne zvyšovat venkovní teplota nad průměr, či naší republiku potrápí dokonce tropické teploty, váš domácí bazén se začne proměňovat. Jeho průzračná voda se začne pomalu zakalovat a vy si opět musíte lámat hlavu s tím, jak se zbavit řas. Pokud vás trápí zelené a hnědé řasy a netušíte, jaký přípravek zvolit k tomu, abyste se jich nadobro zbavili, přestaňte hledat. Vyzkoušejte přípravek, který vám nabízíme v našem obchodě. Jedná se o PWS http://eshop.techneco.eu/Bazenove-folie-a-plachty“ title=“http://eshop.techneco.eu/Bazenove-folie-a-plachty“>algicid . Kapalný přípravek, který spolehlivě zamezuje růstu hnědých i zelených řas. Pokud použijete náš přípravek, budete maximálně spokojeni.

Vraťte mu čistotu

Na nic nečekejte a zbavte se nadobro obávaných řas. Vraťte vašemu bazénu jeho průzračnost a čistotu. Nenechte se porazit obávanými protivníky, kterými zelené a hnědé řasy bezpochyby jsou. Záleží jen na vás, zdali zvolíte balení litrové či třiceti litrové. U nás nakoupíte tento přípravek za ceny, které vám jinde nenabídnou. A navíc je možné použít ho dohromady s vločkovačem, který taktéž zakoupíte v našem obchodě.

Znáte už algicid?
4 (80%)2

This article was written by